köpek eğitim çiftliği

Nazilli Satılık Rottweiler

Paylaş
 

Türkiye’nin en kapsamlı üretim merkezinden koca kafalı, küt burunlu rottweiler yavruları. Türkiye’nin her noktasına 24 saat içinde teslim ediyoruz. Biz kim miyiz? Nazilli Satılık Rottweiler ız.
20 yıllık üretim kalitesi ile Anne ve Baba damızlıklar da gerek kalça çıkıklığı gerek fiziki ölçülerinde uluslararası ırk federasyonu standartlarında olup, rottweiler Yavrularımız A Kalite standartlarındadır. satılık rottweiler yavruları kendi üretimimiz olup 4 haftalıktan itibaren iç parazit kürleri, 6 haftalıktan itibaren aşı programları başlayarak periyodik olarak devam eder. 2 aylıktan ufak yavru yeni ailesine verilmez. Yeni ailesine verildikten sonra da aşı ve parazit kürleri uygulaması ve takibi tarafımızdan yapılır. Satışını yaptığımız yavru ve eğitimli cins köpekler zamanında Amerika ve Avrupa’dan getirttiğimiz saf kan ve genetiği sağlam köpeklerden üretilmektedir. Nazilli Satılık Rottweiler kesinlikle Sağlıksız, Kırma Bozma, Viral Hastalıklı, Genetik Hastalıklı Köpek Üretimi ve Satışı yapılmamaktadır. Evlere, iş yerlerine, fabrikalara, hava alanlarına, stadyumlara, konserlere, organizasyonlara, şantiyelere, güvenlik şirketlerine, özel parti ve toplantılara rottweiler temini, satışı. Günlük koruma için rottweiler, patlayıcı detektör arama köpeği, narkotik detektör uyuşturucu arama köpeği satışı. Trüf mantarı arama köpeği eğitimi ve satışı. Arama kurtarma köpeği eğitimi ve satışı, verdiğimiz hizmetler arasındadır. Maddi durumunuz, zaman durumunuz, aile üyelerinin sağlık durumu, yaşadığınız yer, çocuklarınızın yaşı, köpek alırken düşünülmesi gereken konulardır. Hazır olmadığınız halde köpek almanız halinde, sonrasında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Yurt dışından bavul ticareti ile gelen köpekler kesinlikle satılmamaktadır. Tüm yavrularımızın 3 haftalıktan itibaren 3 hafta ara ile parazit kürleri yapılmakta, 6 haftalıktan itibaren aşı programlarına başlanmakta ve gene 3 haftalıktan itibaren anne sütüne takviye olarak anneye verdiğimiz bebek mamasından yemeye başlamaktadırlar.
Köpek almadan önce bunları bilerek ve düşünerek karar veriniz Seçeceğiniz ırkın özelliklerinin size hitap etmesi aynı şekilde sizin de onun ihtiyaçlarına, beklentilerine hitap edebilmeniz gerekir ki bu beraberlik sorunsuz bir şekilde bir ömür devam edebilsin. Nazilli Satılık Rottweiler sizlere bu konuda her zaman yardımcı olmaya hazırıdır. Her zaman kalitenin adı olduk, olmaya da devam edeceğiz.

Bu yazı 1211 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Nilgül Ergül dedi ki:

    Merhaba, sokaktan kırma rottweiler kurtardım 3 ay önce. Evimizde 3 kedim (sokak kedi side var aralarında) ve 2 jako var, Şu an daha Nazilli le ikamet ediyoruuz 3 içinde taşınacağız, lütfen köpeği sosyal ve uyumlu eğitim istiyorum, evimizin huzurumuz kaçmasın diye.
    Lütfen bu durumda bana yardımcı olur musunuz. bana bir eğitimci bulur musunuz.
    saygılarımla
    Nilgül

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu