köpek eğitim çiftliği

Sancaktepe köpek pansiyonu

Paylaş
 

Eğer çalışıyor ve gün içinde köpeğinizin evde sıkılmasını istemiyorsanız veya uzun süreli seyahat etmek zorunda iseniz pansiyon hizmetlerimizden yararlanarak köpeklerinizi güvenli bir şekilde bizlere emanet edebilirsiniz. Güvenli bahçemizde, sabahtan akşama kadar arkadaşları ile oyun oynayarak enerjisini boşaltan köpeğinizin, belirlediğiniz süre sonunda evine mutlu ve oynamaktan yorgun bir şekilde döneceğinden emin olabilirsiniz. Sancaktepe köpek pansiyonu olarak minik dostunuzun gereken bütün bakımlarının gerçekleştirileceği güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Tatilde köpeğinizi emin ellere bırakma imkanımız sayesinde düşünmeden gönül rahatlığı ile tatilinizi yapabilirsiniz.
Sancaktepe köpek pansiyonu olarak seyahat etmeniz gerektiğinde ya da küçük dostunuzla ilgilenemeyecek bir durumunuz olduğunda gözünüz arkada kalmadan dostlarınızı bizlere emanet edebileceğiniz pansiyon ortamımızda gereken bütün bakımları sağlıyoruz. Minik dostlarınızı yokluğunuzda bakımlı tutacak ve hatta kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayacak konaklama olanaklarımızla içiniz rahat bir şekilde işlerinizi halledebilir, tatilinizi yapabilirsiniz. Diğer köpeklerle birlikte günlük egzersizlerini açık ve kapalı oyun alanlarında yaparak sosyalleşecek ve enerjisini atarak daha mutlu zaman geçirecektir. Yemek saatlerinde, ayrı alanlarda yemeklerini yiyorlar daha sonra dinlenme alanında dinlenerek günün yorgunluğunu atıyorlar. Pansiyon ortamında evinden uzakta geçirdiği zamanı köpekleriniz için keyifli bir tecrübeye çevirmek ekibimize de büyük keyif veriyor. Acil bir durumda size ulaşılacak adres ve telefon bilgilerini, size ulaşılamadığı takdirde yardımcı olabilecek bir yakınınızın telefon bilgisini vermeyi unutmamanız gerekir. Ayrıca yemek tercihini  belirtmenizde gerekir.
Sancaktepe köpek pansiyonu olarak en iyi şekilde hizmet vermek için uzman personelimiz ve veterinerimizle gereken her şeyi köpeklerinizin mutlu ve huzurlu olması için yapıyoruz. Pansiyonumuza kayıt yaptırmak için gelirken yanınızda köpeğinizin sağlık karnesinin bir örneğini getirmeyi unutmayın. Personelimize köpeğinizin sağlık koşulları konusunda bilgi vermeniz daha iyi olacaktır. Köpeğinizin sizin yokluğunuzda kendisini evinde hissetmesi için sevdiği oyuncaklarından birkaçını, yatağını veya örtüsünü de getirebilirsiniz. Kısa sürede olsa onlardan ayrılmak sizin için zor olduğu kadar köpeğiniz içinde zor olacaktır. Tatil veya iş seyahatleri nedeniyle dostlarınızdan ayrılmanız gerekirse, güvenli ve ev ortamında kalmaları sizin gittiğiniz yerde rahat etmenizi sağlayacaktır

Bu yazı 957 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu